Warning: Undefined array key 1 in /data/9/a/9ac974ed-c4af-455f-bae2-385c6ed954d1/dogbalance.sk/web/wp-content/themes/pet-space/framework-customizations/extensions/team/views/single.php on line 22

Bc., Bc. Ľubica Barassóová

Síce študovala do roku 2016 v študijných programoch masmédiá, slovenský jazyk a etická výchova, od detstva sa však primárne zaujímala o zvieratá. Od roku 2016 pôsobí ako trénerka psích športov, reprezentuje v nich Slovensko na medzinárodnej úrovni, čo ju priviedlo k tomu, aby sa začala venovať správnej starostlivosti o psie telo a prevencii úrazov a začala sa venovať štúdiu dogfitness.

Od roku 2020 študuje fyzioterapiu zvierat, manuálne metódy považuje za ten najlepší doplnok k jej predchádzajúcemu štúdiu a starostlivosť o zdravé telo tým pre ňu nabrala úplne nové rozmery. Úspešne ukončila štúdium v programe Certified Professional Canine Fitness Trainer v USA, ktorý vedie svetoznáma Debbie Torraca a naďalej sa vzdeláva a zúčastňuje na mnohých zahraničných kurzoch v odbore fyzioterapie a rehabilitácií. Je taktiež členkou mnohých medzinárodných komunít zameraných na rehabilitácie zvierat, vďaka čomu má možnosť vymieňať si skúsenosti so stovkami odborníkov z celého sveta.

Od februára 2022 začala pôsobiť ako rehabilitačná pracovníčka vo Veterinárnej nemocnici Anima vets v Žiline, kde úzko spolupracuje s veterinárnymi odborníkmi a rieši najmä pooperačné rehabilitácie a prinavrátenie pacientov do bežného života.

X
0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop