Bc., Bc. Ľubica Barassóová, CPCFT

https://www.dogbalance.sk/wp-content/uploads/2023/02/banner-2-500x114.png
//www.dogbalance.sk/wp-content/uploads/2022/05/MG_1881-Edit.jpg

Síce študovala do roku 2016 v študijných programoch masmédiá, slovenský jazyk a etická výchova, od detstva sa však primárne zaujímala o zvieratá. Od roku 2016 pôsobí ako trénerka psích športov, reprezentuje Slovensko v dogfrisbee na medzinárodnej úrovni, čo ju priviedlo k tomu, aby sa začala venovať správnej starostlivosti o psie telo a prevencii úrazov a začala sa venovať štúdiu dogfitness.

Úspešne ukončila štúdium v ročnom programe Certified Professional Canine Fitness Trainer v USA, ktorý vedie svetoznáma Debbie Torraca. Stala sa tak prvou a zatiaľ jedinou medzinárodne certifikovanou trénerkou dogfitness na Slovensku.

Od roku 2020 študuje aj fyzioterapiu zvierat, keďže manuálne metódy považuje za ten najlepší doplnok k jej predchádzajúcemu štúdiu a starostlivosť o zdravé telo tým pre ňu nabrala úplne nové rozmery.

Aktuálne sa naďalej vzdeláva a zúčastňuje na mnohých zahraničných kurzoch v odbore fyzioterapie a rehabilitácií a dogfitness. Je taktiež členkou viacerých medzinárodných komunít zameraných na rehabilitácie zvierat, vďaka čomu má možnosť vymieňať si skúsenosti so stovkami odborníkov z celého sveta.

Od februára 2022 začala pôsobiť ako fyzioterapeut vo Veterinárnej nemocnici Anima vets v Žiline, kde úzko spolupracuje s veterinárnymi odborníkmi a rieši najmä pooperačné rehabilitácie ortopedických a neurologických pacientov a ich prinavrátenie do bežného života.

Čo hovoria klienti

X
0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop